ZAMÓW Z MONTAŻEM I ZAPŁAĆ TYLKO

8% PODATKU ZAMIAST 23%

Agila A Evo
Agila A Evo
 

Agila A Evo

Panele frontowe z lakierowanej na kilka kolorów stali, drzwi stalowe lakierowane na czarno

Agila A EVO 6kW cena promocyjna: 8265,60,- katalogowa: 10 445,- Agila A EVO 9kW cena promocyjna: 9092,16,- katalogowa: 11 500,-

Urządzenie z serii AS EVO z wymuszoną konwekcją (NADMUCHEM) występujące w mocy 6 i 9 kW.

Seria AS Evo - innowacyjna kolekcja pieców o zmniejszonej głębokości do 27cm, co pozwala na zamontowanie urządzenia w dowolnym wnętrzu - nie tylko w salonie, jadalni, łazience czy sypialni, ale również znakomicie wkomponuje się w przestrzeń holu, korytarza czy biura. Dzięki niewielkim wymaganiom kominowym doskonale nadaje się do komfortowego ogrzewania wolno stojących pawilonów handlowych i usługowych. Seria AS Evo dostępna jest w dwóch wariantach mocy 6 i 9 kw. Wersję 9kw można dodatkowo wyposażyć w system dystrybucji gorącego powietrza. Dostępne są wersje w obudowach symetrycznych i asymetrycznych. Możliwe jest kilka sposobów montażu takich jak postument podwyższającym w formie nogi, uchwyt do powieszenia na ścianie. As evo można również doposażyć w pilot zdalnego sterowania lub moduł GSM.   Ciepło jest dostarczane do wnętrza nie tylko przez szybę i obudowę jak ma to miejsce w tradycyjnych kominkach, ale dzięki wymuszonej konwekcji jest wydmuchiwane z piecyka do pomieszczenia. Takie rozwiązanie podnosi komfort termiczny. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii urządzenia Caminetti Montegrappa są wyjątkowo ciche, bardzo wygodne w użytkowaniu, a wspaniałe włoskie wzornictwo w połączeniu z magią żywego ognia sprawia, że stanowią one ozdobę każdego wnętrza. Piecyki wolno stojące na pelet z wymuszoną konwekcją to bardzo popularne rozwiązanie w Europie. Pełna automatyka działania naszych piecyków ogranicza obsługę ze strony użytkownika do minimum. Jedyne o czym musimy pamiętać to napełnienie wbudowanego zasobnika peletem, reszta dzieje się sama - rozpalanie, podawanie paliwa, wygaszanie i ponowne rozpalanie gdy temperatura spadnie w pomieszczeniu. Nawet czyszczenie przestaje być żmudnym, czasochłonnym procesem - wystarczy usunąć odrobinę popiołu i przetrzeć suchym papierowym ręcznikiem szybę, która dzięki niskiej zawartości wilgoci w pelecie nie brudzi się tak mocno jak w tradycyjnych kominkach opalanych drewnem. Każde z naszych urządzeń jest wyposażone w system KCC - automatycznej kontroli spalania, który moduluje moc urządzenia, kontrolując proces spalania, zwiększa lub zmniejsza w zależności od potrzeb ilość peletu i powietrza dostarczanego do paleniska.
brak ocen Czytaj dalej
Arko LP 6kW
Arko LP 6kW
 

Arko

Arko LP 6kW cena: 7 332,67 zł Arko LP 9kW cena: 8 204,30 zł  

Urządzenie z serii LP z wymuszoną konwekcją (nadmuchem) występują w mocy 6 i 9 kW

Seria LP to gama piecyków wolno stojących na pelet do ogrzewania pomieszczenia, w którym zostały umieszczone, o powierzchni w zależności od mocy urządzenia od 70 - 104 m2. Ciepło jest dostarczane do wnętrza nie tylko przez szybę i obudowę jak ma to miejsce w tradycyjnych kominkach, ale dzięki wymuszonej konwekcji jest wydmuchiwane z piecyka do pomieszczenia. Takie rozwiązanie podnosi komfort termiczny. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii urządzenia Caminetti Montegrappa są wyjątkowo ciche, bardzo wygodne w użytkowaniu, a wspaniałe włoskie wzornictwo w połączeniu z magią żywego ognia sprawia, że stanowią one ozdobę każdego wnętrza. Piecyki wolnostojące na pelet z wymuszoną konwekcją to bardzo popularne rozwiązanie w Europie. Pełna automatyka działania naszych piecyków ogranicza obsługę ze strony użytkownika do minimum. Jedyne o czym musimy pamiętać to napełnienie wbudowanego zasobnika peletem, reszta dzieje się sama - rozpalanie, podawanie paliwa, wygaszanie i ponowne rozpalanie gdy temperatura spadnie w pomieszczeniu. Nawet czyszczenie przestaje być żmudnym, czasochłonnym procesem - wystarczy usunąć odrobinę popiołu i przetrzeć suchym papierowym ręcznikiem szybę, która dzięki niskiej zawartości wilgoci w pelecie nie brudzi się tak mocno jak w tradycyjnych kominkach opalanych drewnem. Każde z naszych urządzeń jest wyposażone w system KCC - automatycznej kontroli spalania, który moduluje moc urządzenia, kontrolując proces spalania, zwiększa lub zmniejsza w zależności od potrzeb ilość peletu i powietrza dostarczanego do paleniska.  

1. ZBIORNIK NA PELET 2. AUTOMATYCZNY PODAJNIK PELETU 3. WLOT POWIETRZA DO KOMORY SPALANIA 4. PALENISKO ŻELIWNE 5. WLOT POWIETRZA WTÓRNEGO 6. WYLOT SPALIN Z KOMORY SPALANIA 7. WENTYLATOR WYCIĄGOWY SPALIN 8. WENTYLATOR NADMUCHU GORĄCEGO POWIETRZA 9. WYMIENNIK CIEPŁA 10. WTÓRNY WYMIENNIK CIEPŁA DO POPRAWY WYDAJNOŚCI URZĄDZENIA 11. NADMUCH GORĄCEGO POWIETRZA 12. POJEMNIK NA POPIÓŁ Z WYMIENNIKA CIEPŁA 13. ELEKTRONICZNY MIKROPROCESOROWY MODUŁ STERUJĄCY PRACĄ URZĄDZENIA 14. PANEL KONTROLNY Z TERMOSTATEM 15. STOPKI DO POZIOMOWANIA URZĄDZENIA 16. ZEWNĘTRZNY CZUJNIK TEMPERATURY POWIETRZA W POMIESZCZENIU   Dodatkowo dla pełnej automatyzacji procesu grzewczego urządzenie zostało wyposażone w bardzo wydajny wentylator wyciągowy spalin najwyższej jakości, czujnik ciągu kominowego oraz czujnik temperatury podłączony do elektronicznego sterownika pozwalającego również na tryb pracy urządzenia w zadanym przez użytkownika harmonogramie czasu pracy w rożnych zakresach mocy. Dzięki takim rozwiązaniom piecyki Caminetti Montegrappa uzyskują sprawność nawet 93%. Ponadto modulacja mocy pozwala na uzyskanie rewelacyjnych wyników ekonomicznych - w trybie pracy z najniższą mocą urządzenie spala paliwa za ok 35 groszy na godzinę!!! Piecyki na pelet mogą bezpiecznie ogrzewać pomieszczenia nawet pod naszą nieobecność i to przez długie godziny, ponieważ wbudowany zasobnik pozwala na autonomiczną pracę nawet do 40 godzin!
brak ocen Czytaj dalej
Evoca LW
Evoca LW

Evoca LP

Evoca LW 7kW cena: 13 534.92 zł Evoca LW 9kW cena: 13 741.56 zł Evoca LW 12kW cena: 14 154.84 zł Evoca LW 15kW cena: 15 188.04  zł Evoca LW 20kW cena: 17 047.80 zł   Evoca LW to piecyk pelletowy z płaszczem wodnym z zabudową w stylu włoskim. Obudowa Evoca EVO to propozycja, która nadaje wnętrzom niezwykły klimat. W większości wykonana jest z włoskiej ceramiki, co niewątpliwie dodaje jej klasy i elegancji. Delikatne, okrągłe tłoczenia na płytkach dodają uroku. Rozwiązanie świetnie sprawdzi się w salonach, będzie dopełnieniem ciepłej, rodzinnej atmosfery. Drzwiczki oraz tył obudowy wykonane są z malowanej na czarno stali. Wybór między dostępnymi wariantami kolorystycznymi majoliki: błyszczący biały, kremowy, błyszczący burgund, należy do Państwa. Evoca LW to jeden z piecyków wolno stojących na pelet z płaszczem wodnym do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od 60 do 226 m2, w zależności od mocy urządzenia. Przy zastosowaniu układu hydraulicznego ze zbiornikiem z wężownicą stanowią doskonałe rozwiązanie, pozwalające dostarczać ciepłą wodę użytkową i ciepło przez grzejniki czy ogrzewanie podłogowe.  
brak ocen Czytaj dalej
Expo LP
Expo LP
 

EXPO NX

Expo NX 6kW cena: 9 918.72,-

EXPO NX - klasyczny design w stylu włoskim, piecyk z nadmuchem i dystrybucją gorącego powietrza (3 wentylatory)

Expo NX to piecyk na pelet z nadmuchem i dystrybucją gorącego powietrza w klasycznej zabudowie. Expo EVO to uniwersalne rozwiązanie stworzone z myślą o każdego rodzaju wnętrzach. Elegancki wygląd obudowy możliwy jest dzięki ceramicznym elementom, z których wykonane zostały boki. Dopełnienie korpusu stanowią ciemnoszare drzwiczki, zajmujące całą przednią część urządzenia. Zrobione są one ze stali malowanej. Do wyboru wersja kolorystyczna majoliki, spośród wariantów: matowy biały, kremowy (pergaminowy), błyszczący burgund, czarny. Piecyki wolno stojące z nadmuchem i dystrybucją gorącego powietrza to bardzo popularne rozwiązanie w Europie. Natomiast seria NX EVO to prawdziwa ewolucja technologiczna w świecie pieców na pellet. Gorące powietrze z pieca zostaje przekazywane do pomieszczeń przez 3 wentylatory. Co istotne, urządzenia posiadają funkcję regulacji każdego z wentylatorów osobno. Istnieje możliwość podłączenia termostatu pokojowego, który po osiągnięciu oczekiwanej temperatury wnętrza może wyłączyć wentylator, aby nie przegrzać pomieszczenia. Wentylator zostanie włączony ponownie, gdy temperatura spadnie poniżej pożądanej. Ciepło jest dostarczane do wnętrza pomieszczeń nie tylko przez szybę i obudowę, jak ma to miejsce w tradycyjnych kominkach, ale dzięki wymuszonej konwekcji wydmuchiwane jest z piecyka do pomieszczenia oraz tłoczone jest przez kanały dystrybucyjne do sąsiednich pomieszczeń. Takie rozwiązanie podnosi komfort termiczny poprawiając rozkład temperatur w domu. Sprzyja także optymalizacji procesu ogrzewania, gwarantując bardziej efektywną eksploatację. Ponadto modulacja mocy pozwala na uzyskanie rewelacyjnych wyników ekonomicznych - w trybie pracy z najniższą mocą urządzenie spala paliwo zaledwie za 45 groszy na godzinę! Z naszych doświadczeń wynika, że większość piecyków o mocy do 10 kW, w typowych instalacjach, zużywa średnio na dobę 10-15 kg pelletu, co daje koszty dobowe ogrzewania na poziomie od 9 do 14 złotych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii urządzenia Caminetti Montegrappa są wyjątkowo ciche, bardzo wygodne w użytkowaniu, a wspaniałe włoskie wzornictwo w połączeniu z magią żywego ognia sprawia, że stanowią one ozdobę każdego wnętrza. 1. ZBIORNIK NA PELET 2. AUTOMATYCZNY PODAJNIK PELETU 3. WLOT POWIETRZA DO KOMORY SPALANIA 4. PALENISKO ŻELIWNE 5. WLOT POWIETRZA WTÓRNEGO 6. WYLOT SPALIN Z KOMORY SPALANIA 7. WENTYLATOR WYCIĄGOWY SPALIN 8. WENTYLATOR NADMUCHU GORĄCEGO POWIETRZA 9. WYMIENNIK CIEPŁA 10. WTÓRNY WYMIENNIK CIEPŁA DO POPRAWY WYDAJNOŚCI URZĄDZENIA 11. NADMUCH GORĄCEGO POWIETRZA 12. POJEMNIK NA POPIÓŁ Z WYMIENNIKA CIEPŁA 13. ELEKTRONICZNY MIKROPROCESOROWY MODUŁ STERUJĄCY PRACĄ URZĄDZENIA 14. PANEL KONTROLNY Z TERMOSTATEM 15. STOPKI DO POZIOMOWANIA URZĄDZENIA 16. ZEWNĘTRZNY CZUJNIK TEMPERATURY POWIETRZA W POMIESZCZENIU    
brak ocen Czytaj dalej
Filo LP
Filo LP
FILO LP 6kW cena: 6786,- FILO LP 9kW cena: 7548,-

Urządzenie z serii LP z wymuszoną konwekcją (nadmuchem) występują w mocy 6 i 9 kW

Seria LP to gama piecyków wolno stojących na pelet do ogrzewania pomieszczenia, w którym zostały umieszczone, o powierzchni w zależności od mocy urządzenia od 70 - 104 m2. Ciepło jest dostarczane do wnętrza nie tylko przez szybę i obudowę jak ma to miejsce w tradycyjnych kominkach, ale dzięki wymuszonej konwekcji jest wydmuchiwane z piecyka do pomieszczenia. Takie rozwiązanie podnosi komfort termiczny. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii urządzenia Caminetti Montegrappa są wyjątkowo ciche, bardzo wygodne w użytkowaniu, a wspaniałe włoskie wzornictwo w połączeniu z magią żywego ognia sprawia, że stanowią one ozdobę każdego wnętrza. Piecyki wolnostojące na pelet z wymuszoną konwekcją to bardzo popularne rozwiązanie w Europie. Pełna automatyka działania naszych piecyków ogranicza obsługę ze strony użytkownika do minimum. Jedyne o czym musimy pamiętać to napełnienie wbudowanego zasobnika peletem, reszta dzieje się sama - rozpalanie, podawanie paliwa, wygaszanie i ponowne rozpalanie gdy temperatura spadnie w pomieszczeniu. Nawet czyszczenie przestaje być żmudnym, czasochłonnym procesem - wystarczy usunąć odrobinę popiołu i przetrzeć suchym papierowym ręcznikiem szybę, która dzięki niskiej zawartości wilgoci w pelecie nie brudzi się tak mocno jak w tradycyjnych kominkach opalanych drewnem. Każde z naszych urządzeń jest wyposażone w system KCC - automatycznej kontroli spalania, który moduluje moc urządzenia, kontrolując proces spalania, zwiększa lub zmniejsza w zależności od potrzeb ilość peletu i powietrza dostarczanego do paleniska.
brak ocen Czytaj dalej
Lean A Evo
Lean A Evo
 

Lean A Evo

Panele frontowe z ceramiki Majolika, szyba do wyboru w wersji Black lub Mirror

LEAN A EVO BLACK 6kW cena                          LEAN A EVO Mirror 6kW cena promocyjna: 9 298.80,-                                                promocyjna: 9 505.44,- katalogowa: 11 900,-                                               katalogowa: 12 165,- LEAN A EVO BLACK 9kW cena                          LEAN A EVO BLACK 9kW cena promocyjna: 10 125.36,-                                                promocyjna: 10 332.00,- katalogowa: 12 959,-                                               katalogowa: 13 225,-

Urządzenie z serii AS EVO z wymuszoną konwekcją (NADMUCHEM) występujące w mocy 6 i 9 kW.

Seria AS Evo - innowacyjna kolekcja pieców o zmniejszonej głębokości do 27cm, co pozwala na zamontowanie urządzenia w dowolnym wnętrzu - nie tylko w salonie, jadalni, łazience czy sypialni, ale również znakomicie wkomponuje się w przestrzeń holu, korytarza czy biura. Dzięki niewielkim wymaganiom kominowym doskonale nadaje się do komfortowego ogrzewania wolno stojących pawilonów handlowych i usługowych. Seria AS Evo dostępna jest w dwóch wariantach mocy 6 i 9 kw. Wersję 9kw można dodatkowo wyposażyć w system dystrybucji gorącego powietrza. Dostępne są wersje w obudowach symetrycznych i asymetrycznych. Możliwe jest kilka sposobów montażu takich jak postument podwyższającym w formie nogi, uchwyt do powieszenia na ścianie. As evo można również doposażyć w pilot zdalnego sterowania lub moduł GSM.   Ciepło jest dostarczane do wnętrza nie tylko przez szybę i obudowę jak ma to miejsce w tradycyjnych kominkach, ale dzięki wymuszonej konwekcji jest wydmuchiwane z piecyka do pomieszczenia. Takie rozwiązanie podnosi komfort termiczny. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii urządzenia Caminetti Montegrappa są wyjątkowo ciche, bardzo wygodne w użytkowaniu, a wspaniałe włoskie wzornictwo w połączeniu z magią żywego ognia sprawia, że stanowią one ozdobę każdego wnętrza. Piecyki wolno stojące na pelet z wymuszoną konwekcją to bardzo popularne rozwiązanie w Europie. Pełna automatyka działania naszych piecyków ogranicza obsługę ze strony użytkownika do minimum. Jedyne o czym musimy pamiętać to napełnienie wbudowanego zasobnika peletem, reszta dzieje się sama - rozpalanie, podawanie paliwa, wygaszanie i ponowne rozpalanie gdy temperatura spadnie w pomieszczeniu. Nawet czyszczenie przestaje być żmudnym, czasochłonnym procesem - wystarczy usunąć odrobinę popiołu i przetrzeć suchym papierowym ręcznikiem szybę, która dzięki niskiej zawartości wilgoci w pelecie nie brudzi się tak mocno jak w tradycyjnych kominkach opalanych drewnem. Każde z naszych urządzeń jest wyposażone w system KCC - automatycznej kontroli spalania, który moduluje moc urządzenia, kontrolując proces spalania, zwiększa lub zmniejsza w zależności od potrzeb ilość peletu i powietrza dostarczanego do paleniska.
brak ocen Czytaj dalej
Life LXE
Life LXE
 

Life LP

LIFE LXE 6kW cena: 10910,59,- LIFE LXE 9kW cena: 11737,15,- LIFE LXE 9kW cena: 12150,43,-

Seria LXE to gama piecyków wolno stojących na pelet do ogrzewania pomieszczenia z doprowadzeniem gorącego powietrza, o powierzchni w zależności od mocy urządzenia od 70 - 104 m2. Ciepło jest dostarczane do wnętrza nie tylko przez szybę i obudowę jak ma to miejsce w tradycyjnych kominkach, ale dzięki wymuszonej konwekcji jest wydmuchiwane z piecyka do pomieszczenia. Takie rozwiązanie podnosi komfort termiczny. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii urządzenia Caminetti Montegrappa są wyjątkowo ciche, bardzo wygodne w użytkowaniu, a wspaniałe włoskie wzornictwo w połączeniu z magią żywego ognia sprawia, że stanowią one ozdobę każdego wnętrza. Piecyki wolnostojące na pelet z wymuszoną konwekcją to bardzo popularne rozwiązanie w Europie. Pełna automatyka działania naszych piecyków ogranicza obsługę ze strony użytkownika do minimum. Jedyne o czym musimy pamiętać to napełnienie wbudowanego zasobnika peletem, reszta dzieje się sama - rozpalanie, podawanie paliwa, wygaszanie i ponowne rozpalanie gdy temperatura spadnie w pomieszczeniu. Nawet czyszczenie przestaje być żmudnym, czasochłonnym procesem - wystarczy usunąć odrobinę popiołu i przetrzeć suchym papierowym ręcznikiem szybę, która dzięki niskiej zawartości wilgoci w pelecie nie brudzi się tak mocno jak w tradycyjnych kominkach opalanych drewnem. Każde z naszych urządzeń jest wyposażone w system KCC - automatycznej kontroli spalania, który moduluje moc urządzenia, kontrolując proces spalania, zwiększa lub zmniejsza w zależności od potrzeb ilość peletu i powietrza dostarczanego do paleniska.
brak ocen Czytaj dalej
VERSO Z DGP
VERSO Z DGP

VERSO

Piecyk na pellet z DGP - dwa wentylatory nadmuchowe. Możliwość ogrzewania nawet 4 pomieszczeń. Dwa warianty mocy: 9 kW- 11778.48 11 kW- 12191.76 Głębokość tylko 36cm!!Zamknięta komora spalania. System czystej szyby. Duży zasyp - 30kg gwarantyje długą autnomiczną pracę urządzenia. Piecyk na pellet w stalowej obudowie charakteryzujący się minimalistyczną formą idealną dla wszystkich ceniących sobie nowoczesny ascetyczny design. Asymetryczne panele z lakierowanej stali okalają czarne stalowe drzwi i idealnie łączą się w idealną w swej formie całość, która dzięki lekko zaokrąglonym narożnikom obudowy staje się optycznie lżejsza. Delikatne linie i prosta forma sprawiają, że VERSO wygląda elegancko i nowocześnie. Jego duża ceramiczna szyba oferuje największą wizję ognia w piecykach pelletowych typu Slim. Dwa wentylatory i system klap rozdzielających gwarantuje, że dystrybucja gorącego powietrza może skutecznie ogrzać nawet 4 pomieszczenia w niewielkich odległościach od piecyka, a 3 efektywnie w odległości do 4m od piecyka. Niewielka głębokość, hermetycznie zamknięta komora spalania, duża wizja ognia, rozbudowany system DGP i możliwość opcjonalnego sterowania piecykiem za pomocą aplikacji na smartfony, która dodatkowo może być sprzężona z systemem zarządzania inteligentnym domem Thombox czyni piecyk VERSO jednym z najciekawszych urządzeń tej klasy na rynku.    
brak ocen Czytaj dalej